W celu podniesienia wartości certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu proponujemy udział w organizowanym po zakończeniu szkolenia egzaminie. Egzamin oparty o materiał zrealizowany podczas szkolenia składa się z 45 pytań. Uzyskanie 70% umożliwia uzyskanie certyfikatu ukończenia szkolenia wraz z zaliczeniem egzaminu potwierdzającego znajomość materiału.

Gorąco zachęcamy do udziału w bezpłatnym egzaminie, który podnosi wartość oraz prestiż certyfikatu a także umożliwia zweryfikowane zdobytej wiedzy podczas szkolenia. 

Przykład certyfikatu:

Czytaj więcej...

Zachęcamy Państwa do zakupu Voucherów na egzaminy Microsoft. W dniach od 12 lipca 2015 do 12 stycznia 2016 roku, Microsoft oferuje do każdego egzaminu MCP promocję w postaci Second Shot.

Jak działa ta promocja? W przypadku niepowodzenia na egzaminie dysponujemy 30 dniowym terminem, w którym musimy zaplanować bezpłatną poprawkę egzaminu.

Ofertą Second Shot objęte są wszystkie egzaminy związane z certyfikatem Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA), Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD), Microsoft Specialist i Microsoft Dynamics. Oferta nie obejmuje egzaminów Microsoft Technology Associate (MTA), Microsoft Office Specialist (MOS) ani egzaminów beta.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie Microsoft

Życzymy Państwu zdanych egzaminów..