Hewlett Packard

Schneider Electric

Javatech/VaVaTech

JSystems

Dagma

Compendium

Sente

HUD

Duże doświadczenie prowadzącego i obszerna wiedza, przystępne opracowane materiały szkoleniowe, miła atmosfera podczas zajęć.
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Ilona
tester, PM, Gdynia
MS Database Fundamentals
Cechujesz się bardzo przyjaznym podejściem i kompetencjami na wysokim poziomie. Zajęcia przeprowadziłeś w przyjemnej atmosferze, pomagającej zmierzyć się uczestnikowi ze skomplikowanym materiałem szkolenia, aczkolwiek 6 dni z podstawami SQL to mało czasu. Keep up the good work! :)
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Kamila Olszewska
Gdańsk
Database fundamentals
Szkolenie prowadzone bardzo ciekawie, jest prowadzone w sposob dostwosowany zarowno do uczestnikow z mniejsza wiedza jak i dla tych chcacych nieco wykraczac poza zakres szkolenia.
Osobiscie nie informowalabym ze obecnosc nie jest obowiazkowa , gdyz pozniej moze to wplynac na zdawalnosc egzaminu a tym sammym na opinie prowadzadzaceko szkolenie.
Warto pomyslec o takich krotkich wejsciowkach sprawdzajacych przygotowanie z poprzednich zajec , wyeliminowalo by to braki w wiedzy ;)
Porownujac do szkolen z IT w jakich bralam udzial to prowadzone zajecia REWELACYJNIE ;)
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Milena
Gdansk
Database Fundamentals
Kurs został przeprowadzony bardzo rzetelnie, informacje zawarte w programie przedstawiono w sposób jasny. Bardzo podobała mi się atmosfera prowadzonego kursu oraz świetna komunikacja z uczestnikami. Prowadzący wykazywał się ogromną wiedzą z zakresu SQL, przedstawiał również ciekawe i praktyczne informacje spoza zakresu kursu :)
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Angelika Tyburska
Brak uwag. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Ogromne zaangażowanie Prowadzącego w przekazywanie wiedzy, umiejętność zainteresowania słuchaczy przekazywanym materiałem. Rozwiązywanie praktycznych, ciekawych problemów. Na zadane pytania otrzymałam bardzo wyczerpujące odpowiedzi. Informacje przekazywane w bardzo przystępny sposób. Zdecydowanie osoba godna polecenia do prowadzenia tego rodzaju szkoleń.
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Marta Kaczmarek
Gdańsk
SQL
Szkolenie mi sprawiło przyjemność, z miłą chęcią przychodziłam na nie. Znacznie więcej się nauczyłam na samym szkoleniu niż na uczeniu się samej w domu. Atmosfera była również przyjemna, bardzo miły prowadzący, chętny do pomocy, wytłumaczenia problemu na który się natrafiło. Solidny, miły prowadzący z ogromną wiedzą.
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Martyna
Gdańsk
Database Fundamentials
Luźna atmosfera i sensowne, merytoryczne przedstawienie materiału w jednym :) Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna i umiejętność jej przekazania.
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Anna Jastrzębska
Tester oprogramowania, Gdańsk
Fundamental DataBases
Bardzo merytoryczne podejście do tematu. Od pierwszych zajęć super atmosfera na szkoleniu. Podobała mi się prośba prowadzącego na pierwszych zajęciach aby każdy powiedział trzy zdania o sobie, dzięki temu byliśmy od razu lepiej zgrani. Jeżeli chodzi o pytania do prowadzącego to zawsze rzeczowo potrafił odpowiedzieć i zainteresować tematem (nie tylko SQL'owskim).
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Szymon Runtz
Brak, Wejherowo
SQL - podstawy (database fundamentals)
5/5 Prowadzący bardzo dobrze przygotowany do zajęć, widać, że ma doświadczenie i wie o czym mówi. Bardzo dobry kontakt w trakcie trwania szkolenia, odpowiada na każde pytanie i tłumaczy zagadnienia w bardzo przyjazny sposób.
 
Data dodania: 21 Lipiec 2019
Wysłane przez:: Rafał
Gdańsk
MTA Database Fundamentals
Szkolenie bardzo mocno nasycone profesjonalną, praktyczną wiedzą. Prowadzone przez człowieka z wieloletnim doświadczeniem oraz darem do przekazywania wiedzy. Po odbytym szkoleniu czuję się dużo bardziej pewnie w pracy z SQL Serverem. Nabyłem szeroki pogląd na nie tylko zapytania do ale także projektowanie i wydajność baz danych. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę oraz cenne rady. Bardzo polecam!
 
Data dodania: 10 Czerwiec 2019
Wysłane przez:: Mirosław
.net developer, Białystok
Tworzenie zapytań do baz danych Microsoft SQL Server

<< Pierwszy Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następny Ostatni >>

Strona 1 z 10