Hewlett Packard

Schneider Electric

Javatech/VaVaTech

JSystems

Dagma

Compendium

Sente

HUD

Szkolenie posiada merytoryczna wartość, na wszystkie szczegółowe pytania nawet wybiegające po za plan szkolenia są zawsze omawiane. Miły prowadzący. Bardzo podobało mi się że po danym rozdziale jest seria ćwiczeń
 
Data dodania: 25 Luty 2019
Wysłane przez:: Dawid Perła
Administrator systemu, Września
Transact sql
Bardzo fajne szkolenie. Fachowo i w przyjemnej atmosferze. Otwarte na tresci podczas szkolenia. Swobodna wymiana doswiadczen i pogladow.
 
Data dodania: 25 Luty 2019
Wysłane przez:: Piotr
Administrator, VW Wrzesnia
TSQL
Super szkolenie. Bez zastrzeżeń.
 
Data dodania: 25 Luty 2019
Wysłane przez:: Pawel Karasiewicz
Administrator SCADA, Września
TSQL
Szkolenie przeprowadzone rzetelnie, rzeczowo i na wysokim poziomie. Prowadzący dostarczył materiały szkoleniowe oraz środowiska testowe. Przekazane materiały były pomocne i wyłożone w sposób zrozumiały. Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Polecam!
 
Data dodania: 20 Luty 2019
Wysłane przez:: Hubert Inda
Starszy Specjalista systemów MES, Września
Szkolenie zaawansowane SQL
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny, wyjaśniło w wiele nieznanych dla mnie aspektów z zakresu SQL Server. Otrzymaliśmy również odpowiedzi na wszystkie zadawane przez nas pytania.
 
Data dodania: 20 Luty 2019
Wysłane przez:: Marcin Duszyński
Administrator IT, Września
Szkolenie zaawansowane Września
Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, przekazano komplet informacji, które były celem tego szkolenia. Z pewnością polecę prowadzącego, gdy będzie potrzebne szkolenie z zakresu usług SQL.
 
Data dodania: 20 Luty 2019
Wysłane przez:: Łukasz Tylisz
Administrator IT, Września
Szkolenie zaawansowane Września
Szkolenie bardzo interesujące. Prowadzący dostosowuje tempo szkolenia do poziomu umiejętności uczestników. Po każdym omówionym zagadnieniu były samodzielnie wykonywane ćwiczenia, w których wykorzystac należało przed chwilą zdobytą wiedzę teoretyczną . Ułatwiło to usystematyzowanie wiedzy. Prowadzący chętnie odpowiada na wszystkie pytania, posiada dużą wiedzę. Reasumując szkolenie oceniam bardzo dobrze i chętnie skorzystam z tej firmy szkoleniowej w przyszlosci.
 
Data dodania: 13 Luty 2019
Wysłane przez:: Angelika Rewezińska
Specjalista ds. Systemów MES, Września
SQL podstawy
Rzeczowy prowadzący, znający się na sql . W wypowiedziach widać, że prowadzący jest nie tylko teoretykiem, a potrafi wskazać dobre rozwiązania w codziennej pracy.
 
Data dodania: 13 Luty 2019
Wysłane przez:: Kacper
Administrator mes, VW Wrzesnia
Sql
Szkolenie bardzo fajne. Kolejnym razem będziemy zadawać więcej pytań i wnosić do szkolenia nasze obserwacje z pracy oraz problemy jakie napotykamy z obsługą bazy danych.
 
Data dodania: 13 Luty 2019
Wysłane przez:: Michał Nieciąg
Specjalista EcoEmos
SQL Start
Bardzo rzeczowe zajęcia. Szeroko omówione zagadnienia. Dużo przykładów, rysunków ;-)... Zajęcia w przemiłej atmosferze. Co ważne dla kursantów stały kontakt z wykładowcą. Polecam serdecznie kursy i szkolenia z Panem Radkiem :-)...
 
Data dodania: 04 Luty 2019
Wysłane przez:: Paulina
Szczecin
Podstawy baz danych